رب گوجه فرنگی بهدیس یکی از برند های پر طرفدار می باشد. برای اطلاع از فروشنده برتر رب گوجه فرنگی بهدیس از طریق سایت صنایع غذایی ناب اقدام کنید. رب گوجه فرنگی در ایران در گذشته و ابتدا در خانه ها به صورت سنتی تهیه می شد اما با پیشرفت صنعت و کارخانجات و دستگاه های مدرن رب گوجه فرنگی صنعتی پا به عرضه بازار تجارت گذاشت. البته قدمت رب گوجه فرنگی در جهان به زمان قبل از شروع به استفاده از آن در ایران بر می گردد و از کشور ایتالیا نشات گرفته است.

انواع بسته بندی رب گوجه فرنگی بهدیس

آیا تا به حال از رب گوجه فرنگی با برند بهدیس استفاده کرده اید؟ رب گوجه فرنگی با برند بهدیس در انواع وزن ها و بسته بندی های مختلف طبق نیاز و سلیقه مشتری و بازار هدف به بازار عرضه می شود. این نوع رب گوجه فرنگی در وزن های ۴۰۰، ۷۵۰ و ۸۰۰ گرمی به صورت قوطی در بازار موجود می باشد. رب گوجه فرنگی در وزن ۷۵۰ گرمی در بسته های ۱۲ عددی بسته بندی شده است. جهت اطلاع از وزن های موحود این نوع رب گوجه فرنگی و تعداد هر شل آن با کارشناسان و مشاوران ما در سایت صنایع غذایی ناب تماس بگیرید.

انواع بسته بندی رب گوجه فرنگی بهدیس

قیمت رب گوجه فرنگی بهدیس تحویل مرز عراق

یکی از کشور های وارد کننده این نوع رب گوجه فرنگی کشور عراق می باشد که سالانه تعدادی زیادی در وزن های مختلف به آن جا صادر می شود. قیمت رب گوجه فرنگی صادراتی هر ساله با توجه به تورم و تقاضا و هم چنین تغییر قیمت مواد اولیه و افزایش حقوق پرسنل متفاوت می باشد. با مراجعه به سایت صنایع غذایی ناب و برقراری ارتباط با کارشناسان فروش و متخصصان ما از قیمت این نوع رب گوجه فرنگی تحویل مرز عراق اطلاع کسب کنید.

خرید مستقیم از شرکت رب گوجه فرنگی بهدیس

آیا تا به حال قصد داشته اید که بخواهید این نوع رب گوجه فرنگی را به صورت مستقیم از خود شرکت بهدیس تهیه کنید؟ به نظر شما بهترین راه برای دسترسی مستقیم به شرکت و خرید از آن ها چیست؟ ما به عنوان نمایندگان مستقیم رب گوجه فرنگی از شرکت بهدیس محصول مورد نظر را بدون هیچ واسطه ای در اختیار شما قرار می دهیم. بدیهی است که خرید از طریق نمایندگان ما و دسترسی مستقیم به شرکت رب
گوجه فرنگی می توان این نوع رب را با قیمتی ارزان و ذرب کارخانه تهیه کرد.

خرید مستقیم از شرکت رب گوجه فرنگی بهدیس